Betixir Belge Güvenliği

Betixir Belge Güvenliği
Betixir Belge Güvenliği

Betixir Belge Güvenliği

Bahis oynayanlar için en tereddüt duyulan işlemi bugün konuşacağız. Yazımız vesile ise Betixir üzerinde sizden belge isteniyor mu, neden belge isteniyor, hangi belgelere ihtiyaç duyuluyor sorularına cevap bulacağız. Betixir belge güvenliği için ne işlemler yapıyor bunları da açıklıyor olacağız. İlk olarak Betixir neden belge istiyor buna cevap verelim ve tabi ki bu işlem yasal olarak doğru mu?

Betixir üye olurken kabul ettiğiniz üyelik sözleşmesi içerisinde sizden belge talep edebileceğini belirtmektedir. Ancak bunu herhangi bir çekim işleminde ya da bonus alımında talep edebileceği gibi herhangi bir anda da talep edebilir. Dileyen kullanıcılar hesabındaki profilim bölümünden doğrulama işlemini tamamlayabilir. Bunu yapmak için profilim bölümüne giriş yaptığınızda “hesap doğrulanmadı” bölümüne tıklamanız yeterlidir. Açılan ekranda size belgeleri nasıl yükleme yapmanız gerektiği ve hangi belgeleri yükleme yapabileceğiniz belirtilmektedir. Hemen aşağıdaki bu belge türlerini size belirttik.

  • Banka fişi
  • Pasaport/kimlik
  • Sürücü belgesi
  • IBAN
  • Selfie

Kendi isteğiniz ile Betixir belge doğrulama işlemi yapmak isterseniz bu belgelerden hangilerini yükleme yapmanız gerektiğini canlı destek ekibine sorabilirsiniz. Ayrıca kontrol işlemi tamamlandığında yine aynı ekranda yükleme butonunun altında bilgisini görebilirsiniz.

Betixir bünyesinde kullanmış olduğunuz ödeme sistemlerine ilişkin de sizden belge istenmesi mümkün olabilmektedir. Örneğin; çekim yaptınız ve ilgili sürede tutarın size ulaşmadığını belirttiniz diyelim. Finans ekibi iletim sağladığı tutarın ödeme yöntemi sunucusu tarafından size yollandığını belirtse de kontrolü için sizden hesabınızın ekran görüntüsünü isteyebilir. Farklı olarak yukarıdaki listede yer alan IBAN belgesi genelde yeni bir hesap üzerinden çekim yapmak istediğinizde istenebilmektedir.

Bu belge istemlerinin tümü Curacao lisansının yetkisi dahilinde gerçekleştirildiğinden endişe duyulmaması gereken bir durumdur. Ek olarak bunun için ayrıca bir ekibin var olduğunu söyleyebiliriz. Yani belge kontrolleriniz ayrıca bir ekip tarafından kontrol edilip onayı tamamlanmakta ve güvenli şekilde işlemler sonuçlandırılmaktadır. 3.şahıslarla bilgilerinizin paylaşılması mümkün değildir.

Hesap Doğrulama

Hesap onayı için az önce belirttiğimiz belgeleri yükleme yapma şekliniz işleminizin kontrol süresini kısaltacaktır. Betixir hesap onaylama süreci için elbette ki en hızlı şekilde sonuç almanızı isteriz. Ancak kullanıcılar belgeleri istenen şekilde yükleme yapmazlarsa bu kontrol işlemi uzayacaktır. Tekrar ve tekrar belge yüklemeniz istenebilir. Bunun olmaması için aşağıdaki koşullara dikkat edebilirsiniz.

  • Belgeleriniz en fazla 3 MB ve jpg, png, pdf, gif formatında olmalıdır.
  • Belgenin geçerlilik tarihi dikkate alınmalıdır.
  • Belgeleriniz orijinal hali ile renkli olarak yüklenmelidir.
  • Açık bir şekilde okunabilir belgeler yüklenmelidir.

Elbette bu süreçte aklınıza takılanlar olabilir. Bu konuda da canlı destek ekibi 7/24 olarak hizmet vermekte olduğundan Betixir ile alakalı her sorunuzu iletebilirsiniz. Ayrıca bu işlemin tüm kullanıcılar için geçerli olduğunu kabullendiğinizde hesap onay sürecinin de gayet doğal bir işle olduğunu anlayabilirsiniz.

] }

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*