Betixir Kassa İle Yatırım – İşlem Masrafsız Para Aktarım Yöntemi

Betixir Kassa İle Yatırım
betixir kassa2

Betixir Kassa İle Yatırım

Sevilen bahis siteleri arasında olan Betixir’in oyun kategorileri oldukça keyif vericidir. Bu oyunları oynamak için yatırım işlemi yapmanız gerekir. Her kullanıcı sorunsuz işlem yapabileceği metotları kullanmayı tercih eder. Tabi sadece sorunsuz olması değil kolay işlem sağlanabilmesi de çok önemlidir. Betixir giriş üzerinden para yatırma sayfasına hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu bölümde tüm yatırım yöntemlerini listeleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca her yöntem içerisinde videolu yatırım işlemlerinin anlatımı mevcuttur. Bu da ilk defa kullanacağınız bir yöntem var ise size büyük destek olmaktadır. Şuan Betixir’in en yeni yatırım yöntemlerinden biri Kassa olmaktadır. Kassa finansal işlemlerinizi kontrol edip, yönetebileceğiniz bir uygulamadır.  E-cüzdan olarak kullanabileceğiniz Kassa yönteminde ücretsiz hesap olarak bir cüdan oluşturabilirsiniz. Cüzdan üzerindeki paranızı ATM’den çekim yapabilir, para transferinde kullanabilir ya da arkadaşınızın Kassa hesabına aktarabilirsiniz.

Cüzdan ile yapacağınız işlemlerde bir masraf ödemeyeceğinizden tercih sebebi olabilecek bir yöntemdir. Ayrıca da hızlı şekilde tutar aktarımı sağlandığından sizleri beklentiye sokmayacak bi metot olmaktadır. Betixir Kassa ile yatırım için öncelikle Kassa uygulamasındaki Cüzdan hesabınıza yatırım yapmalısınız. Cüzdan hesabınızın zaten hali hazırda bir IBAN’ı mecut olacaktır. Bu ıban numarasını kopyalayarak kendi internet bankacılığınızdan bu Iban’a para gönderimi yapıyorsunuz. 7/24 işlem yapabilirsiniz, tutarlar hemen aktarılacaktır.

Betixir Kassa Güvenli mi ?

Kassa uygulamasının kullanımı için yaşadığınız bazı tereddütler olabilir. Bunları gayet normal görmekle birlikte bazı detaylara açıklık getirmek isteriz. Betixir giriş ile para yatırma bölümünden sağlayacağınız her işlemde bilgileriniz şifrelenerek korunmaktadır. Yeni bilgileriniz saklanmaz. Kassa uygulaması ise BDDK tarafından gerekli yasal prosedürlere uygun bir şekilde düzenlenmiş bağımsız bir girişimdir. Buradaki bağımsız kelimesi gerçek anlamda bağımsız olmasındandır. Ancak altyapısının QNB Finansbank tarafından sağlanıyor olması kafa karıştırabilmektedir. Bu tamamiyle paranızın güvenliği ve yasalara uygunluk açısından sağlanmış destektir. Zira her bankadan işlem yapılabiliyor olması da işin avantajlı kısmına işaret etmektedir. Betixir Kassa ile yatırım yapacağınızda ilk denemede sistemi anlayabilir, sonraki yatırımlarınızda daha hızlı ve pratik şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Betixir Kassa İle Yatırım Nasıl Yapılır ?

Betixir hesabınızdaki para yatırma bölümünden Kassa seçerek yatırım işlemine başlayabilirsiniz. Yatırım tutarınızı giriş yaparak onayladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada yapmanız gereken seçimle ve doldurmanız gereken bilgileri hemen aşağıda belirtiyoruz.

  • Banka adı : Kassa
  • Yatırım yapılacak tutar
  • TC kimlik numarası
  • Referans numarası

Bu alanlar içinden bilmediğiniz tek bilgi referans numarası olabilir. Bu numaraya Kassa hesabınızdan ulaşmaktasınız. Kassa hesabınıza giriş yaptıktan sonra Cüzdandaki Parayı ATM’den Çek seçeneğine tıklamalısınız. Ekranda size sunulan 6 haneli kodu kopyalayarak referans numarası bölümüne yapıştırabilirsiniz. Bu sayede yatırım işleminiz tamamlanacak ve paranız 1-3 dakika içerisinde Betixir hesabınıza aktarılmış olacaktır. Betixir Kassa ile yatırım hakkında merak ettiğiniz farklı bir detay olursa 7/24 Betixir canlı destek üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

FAQ

Kassa cüzdandaki bakiyenizi ATM'den 7/24 çekim yapabilirsiniz.

Tüm bankalardan Cüzdan hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*