Betixir PeP İle Yatırım – Düşük Limitli Elektronik Ödeme Sistemi PeP Kullanımı

Betixir PeP İle Yatırım
betixir pep

Betixir PeP İle Yatırım

Güvenle oyun oynadığınız bu bahis sitesinin deneyimli kadrosu sizleri en yeni özellikler ve sistemlerle tanıştırmaya devam ediyor. Sadece yeni oyunlar ve yüksek oranlarla değil ödeme sistemleri ile de şaşırtan Betixir, PeP yöntemini entegre etmiştir. Bu yöntem sayesinde hızlı ve kolay aytırımı yeniden deneyimleme şansınız olacaktır. Ayrıca kredi kartı ya da hesap kartı ile yatırımda da ayrıca kolaylık yaşayacaksınız. Temelde papara ile kullanıma oldukça benzer bir yapısı vardır. PeP aslında bir elektronik ödeme sistemidir. Yani sanal bir ortamda bakiyenizin aktarımı söz konusudur. PeP sayesinde finansal birçok işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bunlar arasında para aktarımı, döviz işlemleri ve fatura ödeme gibi işlemleriniz dahi yer almaktadır.

Betixir giriş ile siz de para yatırma menüsünden hemen bu yönteme ulaşabilirsiniz. Bu yöntemin kullanımı için de tek yapmanız gereken bir PeP hesabı oluşturmaktadır. PeP sayfasına internet tarayıcınız üzerinden ulaşarak hemen bireysel bir hespa açabilirsiniz. Bu hesap açılışında cep telefonunuz üzerinden kaydınızı yapmaktasınız. Betixir PeP ile yatırım sağlamak adına öncelikle PeP hesabınızdaki para yükle butonuna tıklamalı ve yatırım yapmalısınız. Yatırım seçenekleri arasında banka hesabı dışında kredi kartı ya da hesap kartı seçenekleri de sunulmaktadır. Buradan anlaşılacağı üzere paranızı ilk olarak PeP hesabınıza aktarım sağlamaktasınız.

Betixir PeP İle Yatırım Nasıl Yapılır ?

PeP hesabınıza aktarmış olduğunuz bakiyenizi Betixir hesabınıza göndermeniz için bir hesap numarasına ihtiyacınız vardır. Bu noktada Betixir giriş ile para yatırma>PeP menüsünden bir hesap numarası edinmelisiniz. Bu işlem işlem için yatırım tutarınızı giriş yaparak onayladığınızda karşınıza gelen ekranda bir alıcı hesap numarası ve ad soyadı size sunulacaktır. Bu sayfadaki hesap numarasını kopyaladıktan sonra sayfayı kapatmadan PeP hesabınıza farklı bir sekmede giriş yapmalısınız. PeP hesabınız içerisinde para transferleri butonunu hemen görebilirsiniz. Buna tıkladığınızda başka bir PeP hesabına seçeneği üzerinden kopyaladığınız numaraya bakiye aktarımınızı sağlayabilirsiniz. Bu işlem sonunda işleminiz sonlanmamıştır. Son bir adım olarak kapatmadığınız ve hesap numarasının size sunulduğu sayfaya gitmelisiniz. Bu ekrandaki işlemi tamamladım butonuna tıkladığınızda birkaç dakika içinde tutar hesabınıza ulaşmış olacaktır. Betixir PeP ile yatırım işlemi işte bu kadar kolaydır.

Betixir Pep Yatırım Bonusu

Betixir avantajlı bonus kampanyalarıyla kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Yeni eklenen PeP yöntemi ile yapacağınız yatırımlarınız için de kazançlı bir bonus kampanyası yaratan Betixir yönetimi, şimdiden fazlaca tercih edilen bu bonusun büyük kazançlar sunabileceğini belirtmektedir. Her gün maksimum 900 TL’ye kadar bonus alabileceğiniz bu kampanyanın detaylarına baktığımızda PeP ile yapacağınız her yatırımınızın % 20’si kadar bonus alabiliyorsunuz. Ancak yatırım tutarınız en az 50 TL olmalıdır. Ayrıca maksimum 3 yatırımda her birinde en fazla 300 TL’ye kadar olmak üzere bu bonusu kullanabilmektesiniz. Betixir PeP ile yatırım yaparak alabileceğiniz bu bonusun en güzel yanı ise çevrimsiz olarak sunulmasıdır. Bu sayede çokça kullanıcı tarafından tercih edilecek ve kullanılacak bir bonustur.

FAQ

PeP hesabınıza para yatırımı yaparken dilerseniz hesap kartı dilerseniz de kredi kartı kullanabilirsiniz.

Yatırım işlemlerinizde kullanacağınız hesaplar size ait olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*