Betixir Payfix ile Yatırım – Hem Yatırım Hem Çekim Yöntemi Olarak Payfix Kullanımı

Betixir Payfix ile Yatırım
betixir payfix yatirim yontemi2

Betixir Payfix ile Yatırım

Sektördeki adını duyurmuş tüm bahis sayfalarının ödeme yöntemlerinde en az bir tane e-cüzdan uygulaması bulunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe insanların bunları daha fazla tercih etmesidir. Diğer bir adı ile elektronik cüzdan metotları kullanım açısından farklı avantajlara da sahip olduğundan kullanıcılara büyük alternatifler oluşturmaktadır. Betixir mobil ile yatırım sayfası üzerinde yararlanabileceğiniz birden fazla e-cüzdan metodu bulabilirsiniz. Bunlardan biri olan payfix hakkında sizlere bilgi vermek istedik.

İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki payfix ile yatırım için bir hesap oluşturmalısınız. Bu hesap bireysel olarak açılacağından bilginizi doğru şekilde giriş yapmanız gerekmektedir. Özellikle ad soyad, telefon numarası gibi bilgilerinizi ödeme işlemlerinizde sorun yaşamamak adına doğru ve size ait şekilde giriş yapmalısınız. Aksi durumda sorun yaşamanız olasıdır. Betixir Payfix ile yatırım işlemleriniz minimum 25 TL üzerinden yapılabilmektedir. Payfix sitesindeki canlı destek ekibi ile de dilediğiniz konu hakkında görüşme sağlayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanırken para transferi dışında da işlemler sağlayabilirsiniz. Buna örnek olarak pos hizmeti, fatura ödeme, geçerli restoran ve mağazalarda alışveriş verilebilir. Kazançlı bonus kampanyalarına katılımda bu yöntem üzerinden yatırım yaparak da katılım sağlayabilirsiniz. Size sadece zaman değil oyun keyfini de beraberinde getirecek bu olanaktan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Betixir Payfix Güvenilir mi?

E-cüzdan ile yatırım işlemleri geliştikçe birbirine alternatif birçok firma da ortaya çıkmıştır. Her bir sanal cüzdan uygulamasının birbirinden ayrılan farkları olsa da genel işlem para transferi yapılmasıdır. Bunlardan biri olan payfix için durum oldukça iç açıcıdır. Zira güvenlik açısından büyük artıları bulunan bu uygulama Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından denetlenmektedir. Betixir Payfix ile yatırım ve çekim işlemlerinizin tüm yasalara uygun şekilde ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Yani yasal açıdan uygunsuz bir durum bulunmamaktadır. Tabi bunların da dışında Payfix’in sahip olduğu bazı sertifika ve lisanslar kullanıcı hesaplarının korunmasını, işlemlerin kurallara uygun ilerlemesinde büyük rol oynamaktadır. Betixir mobil ile bu metot üzerinden başarılı yatırım ve çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bahsi hesabınızın zaten lisanslı şekilde hizmet vermekte olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Betixir Payfix İle Nasıl Yatırım Yapabilirim ?

Bu yöntem ile yatırım yapabilmek için öncelikle bir hesap edinmelisiniz. Payfix hesabınızı kendi web sayfası üzerinden ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Açacağını üyelik bireysel hesap şeklinde olacaktır. Betixir Payfix ile yatırım işleminiz için 25 TL-50.000 TL arasında talep oluşturabilirsiniz. Bu tek seferlik yatırım miktarlarını belirtmektedir.

  • Payfix hesabınıza giriş yaparak para yükle butonundan paranızı bu hesaba akarım sağlamalısınız.
  • Betixir üzerinden para yatırma>payfix>yatırım miktarını giriş yapıp onaylamalısınız.
  • Karşınıza gelen sayfadaki boş alanları doldurmalısınız. Bunlar ad soyad, kullanıcı adı, kimlik numarası ve yatırım tutarı olmaktadır.
  • Telefon numaranıza ulaşan SMS’te yer alan kodu da ekrandaki alana giriş yaparak talebinizi işleme almış olursunuz. Tutar buna istinaden kısa sürede hesabınıza aktarılacaktır.
FAQ

En fazla 50.000 TL yatırım yapabilirsiniz.

Bu şekilde yapacağınız yatırımlarda sorun yaşamamanız adına kendi hesabınızdan işlem yapmanızı önermekteyiz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*